Neděle, 23. září

 • Facebook
  facebook
 • Přihlášení / registrace

  Přihlaš se Facebook účtem

Nafoťte si vlastní fotokalendář

( 0 hlasů ) 
Profil autora Tom

Dárek s několika slevami

Originální vánoční dárek pro tebe a Tvého přítele, Tvou přítelkyni, známé - nafoťte si spolu v profesionálním fotoateliéru vlastní fotokalendář. Zda to budou standartní portréty, zda se pustíte do odvážnějších fotografií, případně si partnerem či partnerkou nafotíte akty (mladí jsme jen jednou ;) ) je jen na Tobě. Po nafocení odešleš fotky mailem a obdržíš pět kalendářů ve formátu A3.

Do 24. 12. 2011 máte mimořádnou příležitost objednat tento dárek se slevou 300 Kč. Za 2 hodiny pronájmu  fotoateliéru (běžná cena 900 Kč za pronájem, 200 Kč za použití pozadí) a 5 kalendářů (A3 na šířku, typ L310009, běžná cena 918 Kč) zaplatíte pouze 1 718 Kč (osobní odběr, případně plus poštovné).

Pokud jsi nikdy ve fotoateliéru nefotil či nefotila a chceš si to nejprve vyzkoušet, při objednávce tohoto dárku získáš další slevu 300 Kč na seminář Základy používání fotoateliéru. A jestli budeš potřebovat asistenci vizážistky, můžeš využít poukaz na slevu 200 Kč na fotografické líčení.

Kalendář nemusí začínat lednem, může být např. únor - leden, takže fotky nemusíte fotit hned na záčátku roku.

nemáš kdo by tě nafotil? Můžeš využít služeb některého z fotografů zde na digifoto.cz či photojob.cz

Služba obsahuje:

 1. pronájem fotoateliéru Digifoto na I.P.Pavlova v délce 2 hodiny ve vybraných termínech v období od 2. 1. 2012 do 30. 6. 2012
 2. použití pozadí z netkané textilie  - černé, šedé, chromagreen, nebo papírového bez položení na zem (papírové se použítím poničí, jeho položení na zem za příplatek dle ceníku)
 3. tisk kalendáře typ L310009 . Jiný kalendář či vyšší počet kalendářů za doplatek dle ceníku. Objednávka, výběr typu kalendáře, odeslání fotek a osobní vyzvednutí přímo u výrobce, případné poštovné dle ceníku .
 4. poukaz na slevu 300 Kč na seminář Základy používání fotoateliéru
 5. poukaz na slevu 200 Kč na služby vizážistky

Cena: 1 718 Kč

Objednávky emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doporučujeme

 • Pause
 • Previous
 • Next
1/3