Čtvrtek, 16. srpen

  • Facebook
    facebook
  • Přihlášení / registrace

    Přihlaš se Facebook účtem

Nový fotoateliér Digifoto na Pankráci

( 1 hlas ) 
Profil autora Tom

Rok po otevření prvního fotoateliéru digifoto na I. P. Pavlova v centru Prahy jsme pro Vás připravili nový fotoateliér 12 x 5 metrů na metru C Pankrác, opět s kompletním zázemím - koupelnou, kuchyňka, WC, stojany pro uskladnění Vašich pozadí. Ateliér je 100% bezbariérový, stropy jsou vysoké 3,6 m. Je plně vybavený softboxy, reflektory, klapkami, odraznými deskami a vybavili jsme ho jedinečným Para Sun 170 cm.

Dveře jsou široké 180 cm, projedete tedy i s motorkou přímo z garáže vzdálené 20 m od vstupu. V garáži je parkování pro neomezený počet automobilů (dvě hodiny v garáži či venku na parkovišti celý den dokonce zdarma). Restaurace, trafika a samoobsluha je pár metrů přímo vedle ateliéru v nákupním centru. Fotografové využívající ateliéry digifoto mohou nyní střídavě využívat oba podle toho, který jim na danou práci lépe vyhovuje, ať vybavením, lokalitou, velikostí, volným termínem, vzhledem, ...

Pokud si chcete sami ateliér vyzkoušet se svým přítelem, přítelkyní, kamarádkou, modelkou... zaregistrujte se na den otevřených dveří.

Více na pronajematelieru.cz

digifoto.cz

Doporučujeme

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3