Čtvrtek, 16. srpen

  • Facebook
    facebook
  • Přihlášení / registrace

    Přihlaš se Facebook účtem

Fotografické kurzy v Praze

Osobní i online kurzy fotografování

Přinášíme Vám unikátní koncept fotografických kurzů. Ty můžete jednak sledovat jako online fotografické kurzy, v přímém přenosu přímo ze studia. S lektory můžete na dálku komunikovat chatem, Skypem. Pokud preferujete osobní účast, můžete se těchto kurzů účastnit i osobně, přímo ve studiu živého vysílání ve fotoatoateliéru digifoto Chodov.

Pokud Vás zajímají fotokurzy s osobní účastí bez vysílání, vyberte si níže. Pokud se chcete osobně zúčastnit vysílání, podívejte se na program vysílání online fotografických kurzů. 

Kdo Vás bude učit?

Máme 20 let zkušeností s komerčním a hobby fotografováním. Ty předáváme na našich kurzech fotografování Vám, fotografům, kteří buď začínáte, nebo se chcete naučit dosud nevyzkoušené, například fotografování v ateliéru, fotografování aktu, natáčení videa s DSLR zrcadlovkou.

Na fotokurzech se Vám budou věnovat špičkoví lektoři s dlouhodobou profesionální zkušeností v oboru a se seznamem kvalitních referencí od reklamních agentur a předních českých i zahraničních časopisů. Více o každém z lektorů se dozvíte přímo u jednotlivých fotokurzů.

Darujte kurz fotografování jako dárek

Zážitek, zábava, vzdělání, znalosti na celý život. I tím se může stát fotokurz, který darujete ve formě dárkového certifikátu. Našich fotokurzů se účastní jak pražští, tam mimopražští fotografové.

Fotokurzy stačí standartně objednat a poslat nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. jméno obdarovaného a případně další pokyny. Ke každému fotografickému kurzu navíc obdržíte poukaz na dvě hodiny pronájmu ateliéru v Praze v hodnotě 1100 Kč včetně použití pozadí.

Fotografický workshop: Základy ovládání fotoateliéru

Vaše nová výzva - z exteriéru do ateliéru

Nikdy jste nefotografovali ve fotoateliéru, máte chuť naučit se základy a sami si to vyzkoušet? Chystáte se na pokročilejší kurz fotografování a cítíte potřebu si vybavení fotoateliéru vyzkoušet a osahat dříve, než se ho zúčastníte? Chtěli byste se ve fotoateliéru otrkat a pak si v něm nafotit svou přítelkyni, přítele, rodiče, děti, kamarády a kamarádky či modelky?

Začněte se základy. Během pvní hodiny si vysvětlíme co je co, postupně si vezmete vše do ruky a pak si dvě hodiny budete všechny součásti a příslušenství sami zkoušet.

Quantity

 

Číst dál...

Kurz fotografování: Začínáme s digitální zrcadlovkou Nikon

Ovládněte svůj nový Nikon!

Chcete během jednoho večera proniknout do základů ovládání Vaší nové zrcadlovky Nikon?

Právě pro vás jsme připravili fotografický kurz, kde se naučíte jak Váš nový Nikon ovládat a nastavit pro to které focení. Seznámíme Vás se základními nastaveními a postupy, které byste měli jako majitelé zrcadlovky ovládat. Správné držení přístroje, nastavení fotoaparátu až po vysvětlení všech fotografických režimů od automatu po plný manuál.

Cílem semináře je poskytnout Vám jistotu při ovládání vaší digitální zrcadlovky a naučit vás vše podstatné, tak abyste mohli dále rozvíjet svůj fotografický um a využili všech důležitých možností, které digitální zrcadlovka nabízí.

Quantity

Číst dál...

Kurz fotografování: Začínáme s digitální zrcadlovkou Canon

Ovládněte svůj nový Canon!

Koupili jste si novou digitální zrcadlovku a nejste si jisti jejím ovládáním? Rádi byste využili možnosti a výhody digitální zrcadlovky a nevíte jak na to?

Právě pro vás je určen tento fotografický kurz, kde se naučíte základy ovládání vaší digitální zrcadlovky Canon. Seznámíte se se všemi základními úkony, které by majitel zrcadlovky měl ovládat, od správného držení přístroje, nastavení fotoaparátu až po vysvětlení všech fotografických režimů od automatu přes plný manuál.

Cílem semináře je poskytnout Vám jistotu při ovládání vaší digitální zrcadlovky a naučit vás vše podstatné, tak abyste mohli dále rozvíjet svůj fotografický um a využili všech důležitých možností, které digitální zrcadlovka nabízí.

Quantity

Číst dál...

Základy - zrcadlovky Canon s Ondřejem Neffem

Ovládněte svůj nový Canon s Ondřejem Neffem online

Během tříhodinového online kurzu se seznámíte se základními technikami, nezbytnými k úspěšné práci se zrcadlovkou Canon. Vše je vysvětleno názorně v praktických cvičeních. Nemusíte se bát přemíry teorie, vše je zde předvedeno v praxi a je zaměřeno na běžné praktické použití. Lektor nepočítá s žádnou předběžnou znalostí. Můžete pracovat s libovolným modelem digitální zrcadlovky Canon. Seminář vede Ondřej Neff s asistentkou, která funguje i jako model.

Objednat online kurz (budete přesměrováni na stránky online kurzů)

Číst dál...

Doporučujeme

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3